Doprava a parkovanie 3. september 2018

Bratislavskí policajti dnes monitorovali dopravnú situáciu aj z vrtuľníka. Pozrite si letecké zábery


Bratislavská polícia dnes, 3. 9.,  v súvislosti so začiatkom školského roka dohliadala na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, aj prostredníctvom leteckého dohľadu.

Počas pondelka krajská polícia v Bratislave zabezpečovala zvýšený výkon služby a to rôznymi formami.

Policajti Krajského dopravného inšpektorátu KR PZ v Bratislave dohliadali na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky vodičmi v bezprostrednom okolí základných škôl, kde upozorňovali školákov aj na dôležitosť dodržiavania bezpečnosti na cestných komunikáciách.

Taktiež boli v skorých ranných hodinách nepretržite monitorované príjazdové komunikácie do Bratislavy. Dopravná situácia bola v čase približne od 08:00 h do 10:00 h monitorovaná aj leteckým dohľadom.

Doprava na príjazdových komunikáciách bola počas očakávanej rannej špičky plynulá.

Dopravnú situáciu počas prvého školského dňa však skomplikoval výpadok svetelnej signalizácie na Račianskom mýte a Trnavskom mýte v dôsledku nepriaznivých poveternostných podmienok počas uplynulého víkendu.

Z uvedeného dôvodu premávku na uvedených križovatkách počas celej doby usmerňujú hliadky dopravnej polície.

Výdatný dážď počas uplynulého víkendu spôsobil zaplavenie viacerých cestných komunikácií v Bratislave, čo zapríčinilo aj komplikácie v doprave.

Išlo o cestné komunikácie na križovatke Vajnorská – Tomášikova, podjazd na Gagarinovej ulici, križovatky Bajkalská – Prievozská a Bajkalská – „Rondel“, Račianska ulica v úseku od Peknej cesty po Gaštanový hájik a časť cestnej komunikácie na Nevädzovej a Domkárskej ulici.

Dopravu v týchto úseku riadili a na bezpečnosť dohliadali hliadky Policajného zboru.

(red, pz)

Foto: KR PZ SR

1 komentár
ODPOVEDAŤ ja | 4. 9. 2018, 17:12

a prečo bratislavskí policajti nesprístupnia verejnosti dopravné webkamery, tak ako je to v každom normálnom veľkom meste? Praha, Brno, ale napríklad aj Jihlava či Kolín.

Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter