Aktuálne dianie 6. február 2024

Tradičné Ružinovské fašiangy budú v sobotu na Trhovisku Miletičova


Tradičné Ružinovské fašiangy sa budú konať 10. februára 2024 od 9:00 hod. na Trhovisku Miletičova. Aj tento rok je pre všetkých návštevníkov pripravený pestrý kultúrny program a gastronomický zážitok.

"Trhovisko Miletičova majú radi nielen Ružinovčania, ale ľudia z celej Bratislavy. Som preto rád, že Ružinovské fašiangy sa konajú práve na Miletičke. Je to pre nás všetkých príležitosť stretnúť sa a zažiť niečo príjemné na mieste, bez ktorého si mnohí z nás sobotné dopoludnia ani nedokážu predstaviť." uviedol starosta Ružinova, Martin Chren.

 Program plný chuťových zážitkov:

 Jeden z hlavných ťahákov Ružinovských fašiangov je bohatý výber domácich zabíjačkových špecialít od Urbánek - Mäso Lahôdky. Návštevníci budú mať príležitosť nielen ochutnať tradičné mäsové výrobky, ale aj sledovať ukážky ich výroby priamo na mieste. Táto časť programu sľubuje nezabudnuteľné zážitky pre všetkých gurmánov a milovníkov tradičnej slovenskej kuchyne.

Kultúrne lahôdky:

Návštevníkov určite poteší aj kultúrny program. Keďže hudba je neodmysliteľnou súčasťou fašiangov, na pódiu sa tento rok predstavia známe kapely ako Gipsy Čáve a Bukasový masív. Nebude chýbať ani fašiangový sprievod Folklórneho súboru Karpaty a vystúpenie Folklórneho súboru Devín. Týto interpreti sú zárukou dobrej nálady a  príjemnej fašiangovej atmosféry. 

  

Program:

   
09:00 - FS Devín

10:00 - FS Karpaty - fašiangový sprievod

11:30 - Bukasový Masív

13:00 - Gipsy Čáve

                 

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov a Trhovisko Miletičova

(bak, ruzinov.sk)

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter