Aktuálne dianie 19. apríl 2021

Najväčšia udalosť pre všetky ženy je čoskoro ONLINE


„UMENIE BYŤ ŽENOU“ je podujatie pre všetky dámy, ktoré hľadajú novú inšpiráciu v ich osobnom živote. Nápad vytvoriť tento výnimočný koncept vznikol pred ôsmymi rokmi. Jeho autorkami sú Marcela Reisz a Alexandra Pevalová. Myšlienky zrealizovať konferenciu sa nevzdali ani v čase pandémie. A tak sa na najväčšiu ženskú udalosť môžete tešiť 24. apríla 2021 v ONLINE prostredí

Joga, prednášky diskusie aj koučingová zóna z pohodlia domova

Rovnako ako po minulé roky sa môžu účastníčky tešiť na pestrý program. Čakajú ich tri prednáškové sály, diskusné miestnosti, predajné stánky, koučingová zóna –  všetko to, na čo boli zvyknuté aj naživo. „Ráno si zacvičíme jogu, neskôr sa necháme inšpirovať druhými. Neveríte? Zažite na vlastnej koži deň plný motivácie rásť a rozvíjať sa po všetkých stránkach,“ pozýva na podujatie Alexandra Pevalová.

Na aké témy sa môžete tešiť?

Konferencia ponúkne mnohé známe a zaujímavé osobnosti. Ako pre Bratislavský kuriér priblížila Alexandra Pevalová, do panelovej diskusie na tému „Vedomo k sebe, vedomo k planéte“ sa zahĺbi Viktor Vincze s Natáliou Pažickou. Marek Herman s Jiřím Haldom budú rozprávať o tom ako vytvoriť rodinné prostredie a zdravý domov.

Spoznáte zákutia ženského tela, ktoré odhalí molekulárna genetička RNDr. Zdena Bartošová, CSc.  Monika Stehlíková sa predstaví s dávkou pozitívnej energie a tréningom sebaistoty. Katarína Runa vám prezradí ako sa oslobodiť zo zväzujúcich presvedčení a dovoliť si robiť veci podľa seba. Zuzzi Husárová sa  pripojí z Kanárskych ostrov s témou Ženský Leadership.

Pre ľudí po 40tke odporúčame prednášku Martiny Valachovej- Prečo je okolo 40tky správny čas prestať sa báť a postaviť sa na vlastné nohy a mnohé ďalšie zaujímavé prednášky.

Deň uzavrie inšpiratívna Adela Vinczeová a jej hostia Kristína Svarinká a Boris Valábik vo večernej talkshow.

Bonus navyše, oproti minulým rokom, je špeciálna zahraničná hostka, ktorá otvorí konferenciu už v piatok. Je ním Lenka Lutonská.

Nestihli ste online prednášku? Pripravený je 10dňový archív

Počas celého dňa môžete navštíviť niekoľko online prednášok podľa svojho výberu. Aby vám nič neuniklo organizátorky pripravili 10 dňový archív.

S využitím promokódu : 15ubz , teraz môžete získať ZĽAVU 15 eur.

www.umeniebytzenou.sk

red, vizual: UBZ

 

0 komentárov
Pridajte komentár
Na začiatok stránky hore
Newsletter